Аудіосистема Blaupunkt PS05.2DB
Фото 5 |
Потужна колонка компанії Blaupunkt призначена для вечірок, свят та будь-яких заходів. Її перевага в тому, що вона може працювати як у приміщенні, так і на вулиці, де немає можливості підключення до мережі. Все завдяки вбудованому акумулятору ємністю 4000 мАгод, що забезпечує до 3 годин автономної роботи. На повну зарядку самого акумулятора потрібно теж близько 3 годин. Колонка досить габаритна та важить 7.5 кг, але на корпусі передбачені ручки для перенесення.
Виробник також каже, що аудіосистему можна розташовувати як вертикально, так і горизонтально. Максимальна потужність сягає 800 Вт, забезпечуючи достатній запас гучності. Еквалайзер дає можливість настроїти якість звучання залежно від жанру музики. Доступні такі режими, як рок, класика, джаз та танець, також є окреме регулювання низьких та високих частот. Blaupunkt PS05.2DB дозволяє слухати музику із різних джерел.
Модуль Bluetooth призначений для бездротового з'єднання зі смартфоном, планшетом та іншими пристроями. Порт USB дозволяє відтворювати аудіофайли з портативних накопичувачів будь-якого типу. Через порт AUX можна підключити будь-які додаткові джерела звуку. Крім цього, є цифровий тюнер із FM-радіо та можливістю зберегти в пам'яті до 40 радіостанцій, щоб надалі не витрачати час на їх пошуки.
Для керування передбачені панель на самій колонці з регуляторами та невеликим дисплеєм, а також пульт дистанційного керування, що входить до комплекту постачання. Серед цікавих додаткових опцій - режим караоке і призначений для цього дротовий мікрофон, який також постачається разом із колонкою. Доповнити атмосферу вечірки допоможе яскраве підсвічування з 7 ефектами, що налаштовуються, і автоматичним режимом з 7 кольорами, що змінюються.
Купити Blaupunkt PS05.2DB
Усі ціни 12 →BLAUPUNKT System audio BLAUPUNKT PS05.2DB Czarny | 669 zł |
Power audio BLAUPUNKT PS05.2DB | 673 zł |
Power audio BLAUPUNKT PS05.2DB | 669 zł |
Power audio BLAUPUNKT PS05.2DB | 673 zł |
System audio Blaupunkt PS05.2DB KARAOKE | 799 zł |