Radioodtwarzacz Denver TCU-211
Zdjęcia 6 |
Denver TCU-211
Rodzaj:radioodtwarzacz
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:2 W
Nośniki:USB, CD
Zasilanie:bateryjne (C)
Wymiary:105x210x240 mm
Waga:1.52 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Denver TCU-211
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radioodtwarzacz Denver TCU-211 czerwony | 192 zł |
Radioodtwarzacz Denver TCU-211 CD radio FM / DAB + USB Czerwony | 196 zł |
Denver Czerwony Radioodtwarzacz FM CD USB MP3 TCU-211 | 199 zł |
Denver Tcu-211 Mini System Czerwony 111141200240 | 162 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →