Radioodtwarzacz Denver TDB-10
Denver TDB-10
Rodzaj:radioodtwarzacz
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:3.6 W
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, CD
Zasilanie:bateryjne (C)
Wymiary:125x220x260 mm
Waga:1.41 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Denver TDB-10
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Denver TDB-10 Radioodtwarzacz | 322 zł |
Radiomagnetofon z CD DENVER TDB-10 | 338 zł |
Denver Tdb-10 Radio Cd/cassette Player Czarny 111141900010 | 257 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →