Магнітола TechniSat DigitRadio 1990
Відео 1Фото 23 |
Доступна та багатофункціональна настільна магнітола невеликої потужності з вбудованим CD-плеєром, функцією бездротового підключення гаджетів, стандартним портом USB для FLASH-накопичувачів, вбудованим цифровим FМ-тюнером з підтримкою технології DAB+ та висувною телескопічною антеною. Обладнана простою та інтуїтивно зрозумілою середньостатистичному користувачеві системою керування з LED-дисплеєм, яка також підтримує функцію годинника та будильника.
Працює від мережевого підключення 220В або від 6 батарей типорозміру С (LR14/R14). Позиціонується як доступна мобільна побутова стереосистема, призначена для озвучування невеликих приміщень або відкритих скромних майданчиків. Магнітол TechniSat DigitRadio 1990 оснащений двома активними акустичними випромінювачами потужністю 2х1,5 Вт RMS. Завдяки стандартному USB-порту відтворює музику з USB-носіїв у форматі MP3.
Вбудований цифровий тюнер може приймати передачі FM-діапазону та підтримує радіомовлення нового покоління DAB/DAB+ з підтримкою передачі даних (наприклад, синхронізацією часу). До джерел цифрового сигналу підключається за допомогою інтерфейсу Bluetooth 4.2, що працює в радіусі до 10 м. Обладнана роз'ємом лінійного входу AUX IN mini-jack 3.5mm, через який може отримувати аналоговий аудіосигнал.
Купити TechniSat DigitRadio 1990
Усі ціни 25 →TECHNISAT Radioodtwarzacz TECHNISAT Digitradio 1990 Czarny | 399 zł |
TechniSat DigitRadio 1990 - DAB/DAB+/FM - Stereo | 359 zł |
Radioodtwarzacz TECHNISAT Digitradio 1990 Srebrny | 279 zł |
TECHNISAT DIGITRADIO 1990, edycja Bibi & Tina | 332 zł |
Radio TechniSat DIGITRADIO 1990 DAB+ RDS BT USB FM | 419 zł |