Магнітола JVC RC-E561B
Фото 10 |
JVC RC-E561B
2022 рікBluetooth
Тип:магнітола
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:3 Вт
Частотний діапазон:125 – 6300 Гц
Носії:USB, CD, касети
Автономне живлення:батарейки D
Габарити системи:140х285х213 мм
Вага:1.7 кг
Всі характеристики
Купити JVC RC-E561B
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Radioodtwarzacz JVC RC-E561B-DABRadioodtwarzacz JVC RC-E561B-DAB Bluetooth AUX MP3 napęd kasetowy Czarny Radioodtwarzacz JVC RC-E561B-DAB to doskonałe połącz... щеenie nostalgii z nowoczesnością. To urządzenie może się pochwalić obecnością magnetofonu, który przywołuje na myśl czasy kaset magnetofonowych Maxelektro.plПоскаржитись | 399 zł |
JVC Radioodtwarzacz JVC RC-E561B-DAB Boombox blackBluetooth: TakEAN: 4975769024993Gw Akces-markt.plПоскаржитись | 457 zł |
Radioodtwarzacz JVC Czarny CD RCE561B | 428 zł |
JVC RC-E561B-DAB Bluetooth CzarnyBluetooth:tak;D OleOle.plПоскаржитись | 399 zł |
JVC Boombox black RC-E561B-DABBoombox JVC RC-E561B-DAB JVC Boombox RC-E561B-DAB to radioodtwarzacz wykorzystujący technologię cyfrowego radia DAB+/DAB, zap... щеewniającą krystalicznie czysty d... EmpikПоскаржитись | 479 zł |
JVC RC-E561B-DAB Bluetooth CzarnyBluetooth:tak;D RTV Euro AGDПоскаржитись | 399 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 329 zł
магнітола, канал 2.0, USB, FM, CD, касети, Bluetooth v 5.0, 3.2 Вт, 100 – 16000 Гц
від 349 zł
магнітола, канал 2.0, USB, FM, CD, касети, Bluetooth v 5.0, 6 Вт, 70 – 17000 Гц
від 445 zł
магнітола, канал 2.0, USB, кардридер, FM, CD, Bluetooth, 25 Вт, 100 – 16000 Гц