Магнітола Sencor SPT 4700
Фото 3 |
Sencor SPT 4700
Тип:магнітола
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:12 Вт
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB, кардридер, CD
Автономне живлення:батарейки D
Габарити системи:142x389x227 мм
Вага:2 кг
Всі характеристики
Купити Sencor SPT 4700
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Radioodtwarzacz SENCOR SPT 4700 Czarny | 369 zł |
Radioodtwarzacz SENCOR SPT 4700 Czarny 35050801 | 369 zł |
Sencor Radio FM z CD/BT/MP3/SD/USB/AUX Sencor SPT 4700 | 490 zł |
Radioodtwarzacz Sencor SPT 4700 z CD/BT/MP3/SD/USB/AUX | 368 zł |
Sencor SPT 4700 Radio FM z CD/BT/MP3/SD/USB/AUX | 360 zł |
Sencor SPT 4700 | 379 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →