Магнітола Sencor SPT 6500
Sencor SPT 6500
Тип:магнітола
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:12 Вт
Частотний діапазон:50 – 16000 Гц
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB, кардридер, CD
Автономне живлення:батарейки D
Габарити системи:142x389x227 мм
Вага:2 кг
Всі характеристики
Купити Sencor SPT 6500
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sencor Boombox z DAB+ SPT 6500 odtwarzacz CD/MP3/USB/SD Bluetooth UBSECROS | 438 zł |
Radioodtwarzacz SENCOR SPT 6500 Czarny | 404 zł |
Sencor Boombox z DAB+ SPT 6500 odtwarzacz CD/MP3/USB/SD Bluetooth 111520 | 480 zł |
Radioodtwarzacz SENCOR SPT 6500 Czarny | 404 zł |
Sencor SPT 6500 Bluetooth Czarny | 399 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →