Radioodtwarzacz Sencor SPT 6500
Sencor SPT 6500
Rodzaj:radioodtwarzacz
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:12 W
Pasmo przenoszenia:50 – 16000 Hz
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci, CD
Zasilanie:bateryjne D
Wymiary:142x389x227 mm
Waga:2 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Sencor SPT 6500
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sencor Boombox z DAB+ SPT 6500 odtwarzacz CD/MP3/USB/SD Bluetooth UBSECROS | 438 zł |
Radioodtwarzacz SENCOR SPT 6500 Czarny | 404 zł |
Sencor Boombox z DAB+ SPT 6500 odtwarzacz CD/MP3/USB/SD Bluetooth 111520 | 480 zł |
Radioodtwarzacz SENCOR SPT 6500 Czarny | 404 zł |
Sencor SPT 6500 Bluetooth Czarny | 399 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →