System audio Sencor SSS 3200 Kids
Zdjęcia 6 |
Sencor SSS 3200 Kids
Rodzaj:dla muzyków
Liczba kanałów:1.0
Moc wyjściowa RMS:30 W
Pasmo przenoszenia:100 – 20000 Hz
Impedancja:4 om
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:420x205x290 mm
Waga:3.5 kg
Jack (6,35 mm) do podłączenia gitary. Żywotność akumulatora do 5 godzin. W zestawie mikrofon.
Wszystkie dane techniczne
Kup Sencor SSS 3200 Kids
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sencor Przenośny głośnik SSS 3200 KIDS, Bluetooth, funkcja karaoke UGSECXS | 269 zł |
Głośnik mobilny SENCOR SSS 3200 Kids | 269 zł |
Sencor Przenośny głośnik SSS 3200 KIDS, Bluetooth, funkcja karaoke 111436 | 281 zł |
Głośnik mobilny SENCOR SSS 3200 Kids | 269 zł |
Sencor Przenośny głośnik SSS 3200 KIDS, Bluetooth, funkcja karaoke 111436 | 269 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →