Radioodtwarzacz Sencor SPT 5800CD
Zdjęcia 5 |
Sencor SPT 5800CD
Rodzaj:radioodtwarzacz
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:25 W
Impedancja:4 om
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, CD
Zasilanie:bateryjne (C)
Wymiary:196x500x211 mm
Waga:3.4 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Sencor SPT 5800CD
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radioodtwarzacz SENCOR SPT 5800 Czarny | 459 zł |
Radioodtwarzacz SENCOR SPT 5800 Czarny 35049825 | 459 zł |
Sencor Radio FM z CD/BT/MP3/USB/AUX Sencor SPT 5800 | 578 zł |
Radioodtwarzacz Sencor SPT 5800 z CD/MP3/USB/BT/FM/AUX | 449 zł |
Sencor SPT 5800 Radio FM z CD/BT/MP3/USB/AUX | 459 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →