Магнітола Lenco SCD-550
Фото 27 |
Lenco SCD-550
Тип:магнітола
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:5 Вт
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB, кардридер, CD
Автономне живлення:батарейки C
Всі характеристики
Купити Lenco SCD-550
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LENCO SCD550BU niebieski | 339 zł |
Radioodtwarzacz Lenco SCD-550 | 349 zł |
Lenco SCD-550 Bluetooth Srebrny | 349 zł |
Lenco SCD-550 Bluetooth Czerwony | 359 zł |
Radioodtwarzacz LENCO SCD-550RD Czerwony | Bezpłatny transport | 359 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →