Аудіосистема Lenco PA-200BK
Фото 20 |
Lenco PA-200BK
Тип:для вечірок
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:100 Вт
Частотний діапазон:38 – 20000 Гц
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:605х240х245 мм
Вага:6.98 кг
Всі характеристики
Купити Lenco PA-200BK
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Power audio LENCO PA-200BK | 729 zł |
Głośnik LENCO AUX Bluetooth USB KARAOKE LED 100W Głośnik LENCO PA-200 100W AUX Bluetooth USB KARAOKE LED AKUMULATOR Opis przedmiotu Nie jest to przypadek Profesjonalne... щеwykończenie HURTOWA CENA NIEMIECKA TECHNOLOGIA nformacje o produkcie; Lenco PA-200 to głośnik imprezowy Bluetooth® z animacją świetlną z przodu. Potężny wzmacniacz klasy D z trybem X-drive ma moc wyjściową 100 W RMS. Składa się z jednej tuby, 5-calowego głośnika niskotonowego i 6,5-calowego subwoofera. Podłączasz smartfon lub tablet przez Bluetooth® i odtwarzasz muzykę bezpośrednio z ulubionej aplikacji. Bez tego PA-200 nie ma imprezy! Dzięki oświetleniu z przodu możesz od razu zamienić pomieszczenie w prawdziwą dyskotekę. Efekty świetlne można nawet dostosować do rytmu muzyki. Podłącz mikrofon lub gitarę i zakończ imprezę. A jeśli w telefonie nieoczekiwanie rozładuje się bateria, możesz go naładować za pomocą ładowarki USB bez przerywania imprezy. Jeśli nie masz pod ręką urządzenia Bluetooth®, nie ma problemu. Ten głośnik PA-200 posiada również radio FM i możliwość odtwarzania muzyki z pendrive'a. Lenco PA-200 może być również używany bezprzewodowo. W pełni naładowany możesz słuchać muzyki do ośmiu godzin bez świateł i bawić się przez cztery godziny ze światłami i muzyką! Dzięki solidnej konstrukcji z metalową maskownicą głośnika, PA-200 wytrzyma każde uderzenie. Na górze głośnika znajduje się panel kontrolny, ale można również bardzo łatwo obsługiwać urządzenie za pomocą dołączonego pilota. Wbudowany akumulator: wbudowany akumulator o pojemności 2400 mAh gwarantuje czas odtwarzania do 8 godzin (bez oświetlenia) i do 4 godzin przy włączonym oświetleniu. Urządzenie może być oczywiście również normalnie zasilane sieciowo Parametry Moc wyjściowa: 100W RMS Potężny wzmacniacz klasy D z trybem napędu X Radio FM AUX Bluetooth USB Osobna regulacja niskich i wysokich tonów Podbicie X.BASS Regulacja echa Efekty świetlne Możliwość podłączenia mikrofonu i gitary Zasilanie: 230V , 50-60Hz Muzyka ze smartfona jest transmitowana w prosty sposób poprzez Bluetooth 5.0 Aktywne głośniki zapewniają potężny dźwięk Możliwość zaprogramowania stacji radiowej Wbudowany akumulator . True Wireless Stereo: PA-200... Erli.plПоскаржитись | 388 zł |
Lenco PA-200BK 100W Bluetooth Radio FM CzarnyAirPlay:nie;Cza OleOle.plПоскаржитись | 729 zł |
Power audio LENCO PA-200BK | 729 zł |
Lenco PA-200 Bluetooth Głośnik imprezowy A004725Lenco PA-200 to głośnik imprezowy Bluetooth który zapewnia potężny dźwięk wygodne bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe i pr... щеzyciągające uwagę efekty świetlne; dzięki niemu impreza na pewno się rozkręci. Konstrukcja głośnika dual wykorzystuje 65-calowy głośnik niskotonowy 5-calowy głośnik średniotonowy i tubę wysokiej częstotliwości co zapewnia mocne brzmienie i potężne basy. Następnie nadaj ton swojej imprezie za pomocą efektów świetlnych na panelu przednim w czasie muzyki i masz niezapomnianą noc. PA-200 jest wyposażony w wiele dodatkowych funkcji. Nie masz pod ręką urządzenia Bluetooth? Masz do dyspozycji wbudowane radio FM lub gniazdo USB do odtwarzania pamięci więc nigdy nie zabraknie Ci opcji odsłuchu. Dzięki wzmocnieniu klasy D głośnik jest lekki i przenośny nie tracąc przy tym na wytrzymałości. Funkcja X-Drive uwydatnia częstotliwości basów co jest idealnym rozwiązaniem w większych pomieszczeniach lub na otwartej przestrzeni. A na potrzeby występów na live PA-200 posiada wejścia na mikrofony i gitary. Gear4Music.plПоскаржитись | 1 031 zł |
Lenco PA-200BK 100W Bluetooth Radio FM CzarnyAirPlay:nie;Cza RTV Euro AGDПоскаржитись | 729 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 778 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, Bluetooth v 5.3, караоке, управління зі смартфона, 130 Вт, 50 – 20000 Гц
від 649 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth v 5.0, караоке, 40 Вт, 40 – 20000 Гц
від 549 zł
для музикантів, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth v 5.0, караоке, 120 Вт, 40 – 20000 Гц
від 547 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, FM, Bluetooth, караоке, 60 Вт, 40 – 15000 Гц, 3 Ом
від 582 zł
мінісистема, канал 2.0, Bluetooth v 5.3, LDAC, управління зі смартфона, 50 Вт, Hi-Res, звук 360°
від 505 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth, караоке, 80 Вт, 45 – 22000 Гц
від 6 449 zł
для вечірок, канал 2.2, USB, Bluetooth v 5.3, Wi-Fi 6 (802.11ax), караоке, управління зі смартфона, 1100 Вт, 30 – 20000 Гц
від 2 033 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, Bluetooth v 5.1, управління зі смартфона, 240 Вт, 45 – 20000 Гц
від 1 369 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, Bluetooth v 5.1, караоке, управління зі смартфона, 160 Вт, 45 – 20000 Гц