Музичний центр Lenco SCD-24
Фото 132 |
Lenco SCD-24
2022 рік
Тип:музичний центр
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:4 Вт
Тип тюнера:цифровий
Носії:CD
Габарити системи:128х222х231 мм
Вага:1.38 кг
Всі характеристики
Купити Lenco SCD-24
Усі ціни 37 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenco SCD-24DAB - odtwarzacz CD dla dzieci - Bluetooth 51 - radio CD - Boo | 262 zł |
LENCO SCD24GB zielono-czarny | 200 zł |
Radioodtwarzacz LENCO SCD-24 Niebieski | 219 zł |
Radioodtwarzacz LENCO SCD-24 Różowy | 200 zł |
Lenco SCD-24 Czarny | 219 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →