Monitor Dell SE2722H 27 " (210-AZKS)
Zdjęcia 9 |
Dell SE2722H 27 "
24 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell SE2722H 27 "
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Monitor SE2722H 27 cali LED VA 1920x1080/HDMI/VGA/3Y UPDEL27L000SE04Monitor Dell 27 SE2722H
Ten monitor o przekątnej 27,0 z cienką ramką, wyświetlaczem Full HD z technologią AMD FreeSyncTM,... więcejkrótkim czasem reakcji i częstotliwością odświeżania 75 Hz zapewnia zachwycający obraz podczas relaksujących rozgrywek.
Przemyślana konstrukcja
- Więcej miejsca na ekranie: dzięki cienkiej ramce możesz łatwiej skupić się na wyświetlaczu, który zajmuje większość powierzchni panelu.
- Wytrzymały i kompaktowy: odzyskaj więcej wolnego miejsca na biurku dzięki temu ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 451 zł |
Dell SE2722H - 27'' | VA | Full HD | D-Sub, HDMI | VESA 100 MON-LCD-DEL-03Monitor Dell 24 — SE2722H Ten monitor o przekątnej 27” z cienką ramką, wyświetlaczem Full HD z technologią AMD FreeSync, krót... więcejkim czasem reakcji i częstotliwością odświeżania 75 Hz zapewnia zachwycający obraz podczas relaksujących rozgrywek. Przemyślana konstrukcja Więcej miejsca na ekranie: dzięki cienkiej ramce możesz łatwiej skupić się na wyświetlaczu, który zajmuje większość powierzchni panelu. Wytrzymały i kompaktowy: odzyskaj więcej wolnego miejsca na biurku dzięki niewielkiemu monitorowi z podstawą mniejszą o 23%i. Wbudowany zasilacz i uchwyt na kable ułatwiają utrzymanie porządku. Możliwość personalizacji: możesz łatwo pochylić monitor, aby uzyskać odpowiedni kąt widzenia, lub zamontować go w odpowiednim miejscu za pomocą kompatybilnego uchwytu VESA. Troska o wzrok Większy komfort dla oczu: zmniejsz szkodliwe promienie światła niebieskiego dzięki funkcji Dell ComfortView z certyfikatem TÜV, aby nie nadwyrężać wzroku. Odpoczynek dla oczu: dzięki ekranowi bez migotania i z powłoką przeciwodblasko Komputronik.plZłóż skargę | 559 zł |
Monitor DELL SE2722H 27" 1920x1080px 4 msTen monitor o przekątnej 27” z cienką ramką, wyświetlaczem Full HD z technologią AMD FreeSyncTM, krótkim czasem reakcji i czę... więcejstotliwością odświeżania 75 Hz zapewnia zachwycający obraz podczas relaksujących rozgrywek. Electro.plZłóż skargę | 449 zł |
Dell Monitor SE2722H 27 cali LED VA 1920x1080/HDMI/VGA/3Y 68018Monitor Dell 27 SE2722H
Przemyślana konstrukcja
- Wytrzymały i kompaktowy: odzyskaj więcej wolnego miejsca na biurku dzięki temu ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 473 zł |
DELL 27'' SE2722H 210-AZKS CzarnyDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 459,2 x 623,3 x 199,9 mm Wysokość [mm]: 369,6 mm Szerokość [mm]: 623,3 mm... więcejGłębokość [mm]: 55,5 mm Seria: SE2722H Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 27" Rozmiar plamki [mm]: 0,3108 x 0,3108 mm Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 px (Full HD) Jasność [cd/m2]: 250 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 8 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: LCD Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Nie Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 3000:1 Odświeżanie [Hz]: 75 Hz Czas reakcji: od 7 ms Rodzaj monitora: Monitory do pracy D-Sub: 1 Wejście audio: Nie Liczba złączy HDMI: 1 Złącza: ["HDMI","D-Sub (VGA)"] Tuner TV: Nie Plug and Play: Tak Głośniki: Nie Ekran obrotowy (pivot): Nie Standard VESA [mm]: 100 x 100 mm Zgodność z normami: TUV Pobór mocy [W]: 20 W Pochylenie (w górę/w dół): 5° / 21° Wbudowana kamera: Nie Montaż na ścianie: Tak Głośniki: Nie Neonet.plZłóż skargę | 464 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Dell Series S (multimedia)Porównaj w tabeli →
od 1 845 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 2 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 868 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync
od 1 029 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 268 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 547 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, głośniki, AMD FreeSync
od 999 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 649 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 099 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 355 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 918 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 595 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 739 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 590 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 479 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 659 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, głośniki, AMD FreeSync
od 981 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
Modyfikacje Dell SE2722H
Ceny na Dell SE2722H |
---|---|---|---|---|
Dell SE2422H 24 " | od 359 zł | 37 oferty | ||
Dell SE2722H 27 " | od 439 zł | 32 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →
od 498 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
od 469 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
od 457 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, VESA Adaptive-Sync
od 497 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 514 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
od 461 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, głośniki, AMD FreeSync
od 499 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 549 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, AMD FreeSync