Myszka
Defender sTarx GM-390L (52390)
Zdjęcia 4 |
Defender sTarx GM-390L |
|
Dodatkowe przyciski. Wagi w komplecie. Metalowe nóżki. RGB-podświetlenie. Programowa funkcja Fire dla fanów strzelanek.
Nie nadaje się dla osób leworęcznych.
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defender.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Defender sTarx GM-390L
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Defender STARX GM-390L MY-G-DFND-052 | 53 zł |
Mysz DEFENDER Starx GM-390L | 45 zł |
Mysz DEFENDER Starx GM-390L 52390 | 45 zł |
Defender sTarx GM-390L Czarny | 45 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →