Defender Flash MB-600L (52600)
Zdjęcia 6 |
Defender Flash MB-600L |
|
Niedroga mysz do gier z trzema przyciskami, niedrogim czujnikiem optycznym, w pełni symetryczną konstrukcją, szerokim kółkiem przewijania i siedmiokolorowym podświetleniem LED. Różni się najbardziej demokratycznym kosztem i spektakularnym wyglądem zewnętrznym. Producent pozycjonuje jako model z podstawowej półki cenowej, skierowany do oszczędnych graczy, którzy chcą zakupić niedrogi manipulator do gier i codziennej pracy.
Ergonomiczna obudowa myszki Defender Flash MB-600L wykonana jest z wytrzymałego tworzywa w kolorze czarnym z półprzezroczystymi "okienkami" dla efektu podświetlenia. Jest całkowicie symetryczny i może być równie komfortowo używany przez osoby praworęczne i leworęczne. Łączy się z komputerem za pomocą lekkiego i wytrzymałego kabla USB o długości półtora metra. Czujnik optyczny ma wystarczającą czułość, a jego rozdzielczość reguluje się osobnym przyciskiem pod kółkiem przewijania (dostępne 800/1000/1200 dpi). Dzięki swoim właściwościom zapewnia przyzwoitą dokładność pozycjonowania kursora, która jest wystarczająca do amatorskich gier z gatunku MOBA, RTS, RPG.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defender.
Kup Defender Flash MB-600L
Wszystkie ceny 10 →Raton Defender Flash mb-600l optyczny LED 1200 dpi 4p | 11 zł |
Mysz DEFENDER Flash MB-600L | 11 zł |
defender DEFENDER MYSZ PRZEWODOWA FLASH MB-600L OPTIC LED 1200 DPI 4P 5260 | 16 zł |
Mysz DEFENDER Flash MB-600L | 11 zł |
DEFENDER MYSZ PRZEWODOWA FLASH MB-600L OPTIC LED 1200 DPI 4P 52600 | 38 zł |