Defender Wolverine GM-700L (52700)
Zdjęcia 12 |
Defender Wolverine GM-700L |
|
Stosunkowo niedroga gamingowa mysz komputerowa z ergonomiczną obudową, precyzyjnym sensorem optycznym i wbudowanym oświetleniem RGB z 14 predefiniowanymi trybami pracy. Model pozycjonowany przez producenta w przystępnym segmencie cenowym może być dobrym wyborem zarówno dla użytkowników lubiących od czasu do czasu pograć w gry komputerowe, jak i dla początkujących cybersportowców.
Defender Wolverine GM-700L to przewodowy model przeznaczony do podłączenia do portu USB komputera lub laptopa. Warto również zwrócić uwagę na asymetryczny kształt koperty, która posiada specjalne podpórki pod kciuk i mały palec prawej ręki. Rozdzielczość urządzenia można regulować w zakresie 800 - 12800 DPI, a sensor optyczny zachowuje stabilną pracę nawet przy ostrych szarpnięciach do 20 G. Jeśli chodzi o przyciski, to jest ich sześć: dwa główne, dwa boczne i dwa pod spodem kółko w myszce. Autorskie oprogramowanie Defender Game Center pozwala zaprogramować niektóre przyciski i stworzyć dla nich osobne makra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defender.
Kup Defender Wolverine GM-700L
Wszystkie ceny 10 →Defender Mysz gamingowa przewodowa WOLVERINE GM-700L 12800 dpi 7P UMDFDRPG | 54 zł |
DEFENEDER WOLVERINE GM-700L 12800 dpi 7P 52700 | 62 zł |
Mysz DEFENDER Wolverine GM-700L RGB | 40 zł |
Defender Mysz gamingowa przewodowa WOLVERINE GM-700L 12800 dpi 7P 90646 | 69 zł |
Mysz DEFENDER Wolverine GM-700L RGB | 40 zł |