Defender Shock GM-110L (52110)
Фото 14 |
Defender Shock GM-110L |
|
Стильна і функціональна ігрова миша, яка пропонується виробником в бюджетний ціновий сегмент. Але незважаючи на доступну вартість, Defender Shock GM-110L отримав стильний і міцний корпус. Робоча поверхня виконана з якісного пластику, а лицьова сторона отримала ефектний принт, який підсвічується різнобарвною ілюмінацією. Корпус мишки розпорядженні набором з 5 кнопок і колесом прокрутки.
Кнопки можна піддавати програмування — ця функціональна можливість з'являється завдяки використанню фірмового ПЗ, яке безкоштовно розповсюджується через сайт виробника. За допомогою програмного забезпечення можна емулювати натискання клавіш клавіатури, створювати макроси та ін. Маніпулятор з'єднується з ПК за допомогою досить довгого USB-кабель, конектор має позолочені контакти, а сам дріт укладено в високоміцну тканинну оплітку. Перед USB-роз'ємом вмонтований феритовий фільтр перешкод. Внести різноманітність в дизайн маніпулятора допомагає багатобарвна ілюмінація. Колірний градієнт змінюється автоматично, а от вручну змінювати колірний градієнт не вийде. Склад штатної комплектації не обмежується однією тільки мишкою: в упаковці передбачений килимок для мишки і бонусні чит-коди для популярної гри.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Купити Defender Shock GM-110L
Усі ціни 11 →Defender GM-110L myszka USB Optyczna 3200 DPI Czarna - Mysz praworęczna op | 28 zł |
Defender GM-110L Shock MY-G-DFND-036 | 35 zł |
Mysz DEFENDER Shock GM-110L | 28 zł |
Defender Mysz GM-110L Shock Optic 3200dpi 6P | 39 zł |