Мишка
Defender Wave MM-995
Фото 21 |
Defender Wave MM-995 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Wave MM-995
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mysz DEFENDER Wave MM-995 Złoty | 29 zł |
Defender Myš WAVE MM-995, 1600DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová, z | 27 zł |
Mysz DEFENDER Wave MM-995 Srebrny | 26 zł |
Mysz DEFENDER Wave MM-995 Brązowy | 26 zł |
Mysz DEFENDER Wave MM-995 Czarny | 26 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →