Defender Patch MS-759 (52759)
Defender Patch MS-759 |
|
Kompaktowa mysz przewodowa z dobrą dokładnością pozycjonowania i w pełni symetryczną konstrukcją, która jest równie dobrze przystosowana dla użytkowników praworęcznych i leworęcznych. Zaprojektowany do użytku z laptopami / ultrabookami. Łączy się za pomocą stosunkowo krótkiego, podwójnie izolowanego elastycznego kabla USB z PVC (długość 1,1 m). Wysokiej jakości czujnik optyczny pozwala myszce pracować na wielu różnych powierzchniach, w tym na tkaninach, skórze, tworzywach sztucznych i drewnie.
Jego rozdzielczość (1000 dpi) zapewnia dobrą dokładność pozycjonowania, a stała częstotliwość odpytywania (125 Hz) gwarantuje szybką odpowiedź. Mysz Defender Patch MS-759 jest pozycjonowana jako produkt z podstawowej półki cenowej, skierowany do szerokiego grona użytkowników, którzy chcą zakupić wygodny manipulator do rozwiązywania zadań zawodowych i domowych. Jedną z ważnych zalet myszki jest cicha praca przełączników klawiszowych, co jest istotne podczas pracy w salonach w godzinach późnych / nocnych. Dokładność pozycjonowania kursora jest wystarczająca dla większości zwykłych gier komputerowych. Gwarantowana kompatybilność z komputerami z systemem operacyjnym Windows (2000 i wyższe).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defender.
Kup Defender Patch MS-759
Wszystkie ceny 15 →Defender Mysz przewodowa, optyczna, PATCH MS-759 UMDFDRPD0000003 | 21 zł |
DEFENEDER optyczna, PATCH MS-759 52759 | 24 zł |
Defender PATCH MS-759 MY-G-DFND-017 | 14 zł |
Mysz DEFENDER Patch MS-759 | 12 zł |
Defender Mysz Patch Ms-759, 1000Dpi, Optyczna, 3Kl., Przewodowa Usb, Czarn | 9 zł |