Klucz udarowy Dedra DED7157
Wideo 2 |
Dedra DED7157 |
|
Model DED7157 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dedra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dedra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dedra DED7157
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucz udarowy Dedra Sas+All DED7157 | 610 zł |
Klucz udarowy DEDRA DED7157 | 555 zł |
DEDRA DED7157 KLUCZ UDAROWY 600 Nm Bezszczotkowy | 526 zł |
Klucz udarowy DEDRA DED7157 | 555 zł |
Klucz udarowy Dedra DED7157 18 V 1/2" | 555 zł |
Klucz udarowy bezszczotkowy DED7157 600 Nm SAS+ALL | 553 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →