Zestaw natryskowy Deante Square NOQ 041K
Zdjęcia 4 |
Deante Square NOQ 041K |
|
Technologia Anti-Calc chroni konewkę przed osadzaniem się kamienia. Wąż prysznicowy z podwójnym oplotem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Square NOQ 041K
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Zestaw prysznicowy punktowy Deante Square chrom połysk NOQ041K | 126 zł |
Deante Square 1-punktowy zestaw natryskowy | 149 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy DEANTE Square NOQ 041K Chrom | 130 zł |
Deante Square zestaw prysznicowy ścienny chrom NOQ041K | 149 zł |
DEANTE SQUARE NOQ041K zestaw natryskowy 1-punktowy CHROM | 126 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →