Душовий набір Deante Square NOQ 041K
Фото 4 |
Deante Square NOQ 041K |
|
Технологія Anti-Calc захищає лійку від вапняного нальоту. Душовий шланг з подвійним обплетенням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Square NOQ 041K
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Zestaw prysznicowy punktowy Deante Square chrom połysk NOQ041K | 126 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy DEANTE Square NOQ 041K Chrom | 125 zł |
Deante Square zestaw prysznicowy ścienny chrom NOQ041K | 149 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy DEANTE Square NOQ 041K Chrom | 125 zł |
Deante Square 1-punktowy zestaw natryskowy | 149 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →