Ścianka prysznicowa Deante Kerria Plus KTS 031P
Wideo 1Zdjęcia 19 |
Deante Kerria Plus KTS 031P |
|
Active Cover, który ułatwia spływanie wody po szybie. Możliwość montażu bez korytka bezpośrednio na płytkach. Wspornik posiada możliwość regulacji w zakresie: 70 – 120 cm.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Kerria Plus KTS 031P
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Ścianka kabiny prysznicowej Deante Kerria Plus 110x200 chrom transp | 1 499 zł |
Ścianka prysznicowa Deante Kerria Plus chrom 2000 x 1100 mm KTS 031P | 1 399 zł |
Kerria plus ścianka prysznicowa / walk-in 110 cm | 1 274 zł |
DEANTE KTS N31P Ścianka prysznicowa / walk-in systemu Kerria Plus 110 cm | 1 273 zł |
Deante Ścianka prysznicowa walk-in systemu Kerria Plus 110 cm KTSN31P | 1 529 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Deante Kerria Plus KTS 031P
Ceny na Deante Kerria Plus KTS 031P |
---|---|---|---|---|
Deante Kerria Plus KTS 037P | od 1 019 zł | 5 oferty | ||
Deante Kerria Plus KTS 038P | od 910 zł | 8 oferty | ||
Deante Kerria Plus KTS 039P | od 993 zł | 11 oferty | ||
Deante Kerria Plus KTS 030P | od 1 104 zł | 9 oferty | ||
Deante Kerria Plus KTS 031P | od 1 159 zł | 9 oferty | ||
Deante Kerria Plus KTS 032P | od 1 229 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →