Ścianka prysznicowa Deante Kerria Plus KTSP016P
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Deante Kerria Plus KTSP016P 100 cm160 cm |
|
Active Cover, który ułatwia spływanie wody po szybie. Możliwość montażu bez korytka bezpośrednio na płytkach. System profili pozwala kompensować krzywiznę ścian.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Kerria Plus KTSP016P
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Drzwi prysznicowe Deante Kerria Plus 160x200 chrom transparentne KT | 2 099 zł |
Drzwi prysznicowe przesuwane Deante Kerria Plus nero 2000 x 1600 mm KTSPN1 | 2 199 zł |
Deante Deante Drzwi prysznicowe 160 cm - przesuwne | 1 784 zł |
Drzwi Prysznicowe 160 Cm - Przesuwne Deante | 1 738 zł |
DEANTE KTSPN16P Drzwi prysznicowe 160 cm - przesuwne, Czarny mat | 1 868 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Deante Kerria Plus KTSP016P
Ceny na Deante Kerria Plus KTSP016P |
---|---|---|---|---|
Deante Kerria Plus KTSP010P | od 1 490 zł | 10 oferty | ||
Deante Kerria Plus KTSP016P | od 1 738 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →