Ścianka prysznicowa Deante Kerria Plus KTSW041P
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Deante Kerria Plus KTSW041P |
|
Active Cover, który ułatwia spływanie wody po szybie. Możliwość montażu bez korytka bezpośrednio na płytkach. System profili pozwala kompensować krzywiznę ścian. Drzwi otwierają się do wewnątrz i na zewnątrz.
Instalując drzwi we wnęce, należy zakupić odpowiedni profil KTS_N00X lub KTS_000X.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Kerria Plus KTSW041P
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Drzwi prysznicowe Deante Kerria Plus 90x200 chrom transparentne KTS | 1 399 zł |
Drzwi prysznicowe Deante Kerria Plus chrom 2000 x 900 mm KTSW041P | 1 299 zł |
Drzwi Prysznicowe 90 Cm - Wahadłowe Deante | 1 158 zł |
DEANTE KTSWN41P Drzwi prysznicowe 90 cm - wahadłowe, Czarny | 1 188 zł |
Deante Drzwi prysznicowe 90 cm - wahadłowe KTSWN41P | 1 444 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Deante Kerria Plus KTSW041P
Ceny na Deante Kerria Plus KTSW041P |
---|---|---|---|---|
Deante Kerria Plus KTSW047P | od 910 zł | 10 oferty | ||
Deante Kerria Plus KTSW042P | od 993 zł | 11 oferty | ||
Deante Kerria Plus KTSW041P | od 1 076 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →