Ścianka prysznicowa Deante Kerria Plus KTSW042P
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Deante Kerria Plus KTSW042P |
|
Active Cover, który ułatwia spływanie wody po szybie. Możliwość montażu bez korytka bezpośrednio na płytkach. System profili pozwala kompensować krzywiznę ścian. Drzwi otwierają się do wewnątrz i na zewnątrz.
Instalując drzwi we wnęce, należy zakupić odpowiedni profil KTS_N00X lub KTS_000X.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Kerria Plus KTSW042P
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Drzwi prysznicowe Deante Kerria Plus 80x200 chrom transparentne KTS | 1 499 zł |
Drzwi prysznicowe Deante Kerria Plus chrom 2000 x 800 mm KTSW042P | 1 199 zł |
Drzwi Prysznicowe 80 Cm - Wahadłowe Deante | 993 zł |
DEANTE KTSW042P Drzwi prysznicowe 80 cm - wahadłowe, Chrom | 1 018 zł |
Deante Drzwi prysznicowe 80 cm - wahadłowe KTSW042P | 1 274 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Deante Kerria Plus KTSW042P
Ceny na Deante Kerria Plus KTSW042P |
---|---|---|---|---|
Deante Kerria Plus KTSW047P | od 910 zł | 10 oferty | ||
Deante Kerria Plus KTSW042P | od 993 zł | 11 oferty | ||
Deante Kerria Plus KTSW041P | od 1 076 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →