Ścianka prysznicowa Deante Kerria Plus KTSP010P
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Deante Kerria Plus KTSP010P 100 cm160 cm |
|
Active Cover, który ułatwia spływanie wody po szybie. Możliwość montażu bez korytka bezpośrednio na płytkach. System profili pozwala kompensować krzywiznę ścian.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Kerria Plus KTSP010P
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Drzwi prysznicowe Deante Kerria Plus 100x200 czarny transparentne K | 2 199 zł |
Drzwi prysznicowe przesuwane Deante Kerria Plus chrom 2000 x 1000 mm KTSP0 | 1 799 zł |
Drzwi Prysznicowe 100 Cm - Przesuwne Deante | 1 490 zł |
DEANTE KTSP010P Drzwi prysznicowe 100 cm - przesuwne, Chrom | 1 528 zł |
Deante Drzwi prysznicowe 100 cm - przesuwne KTSP010P | 1 784 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Deante Kerria Plus KTSP010P
Ceny na Deante Kerria Plus KTSP010P |
---|---|---|---|---|
Deante Kerria Plus KTSP010P | od 1 490 zł | 10 oferty | ||
Deante Kerria Plus KTSP016P | od 1 738 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →