Душова перегородка Deante Jasmin Plus KTJ 011D
Deante Jasmin Plus KTJ 011D 80 см90 см |
|
Покриття Active Cover, що полегшує стікання води зі скла. Можливість встановлення без піддону прямо на плитку. Система профілів дозволяє компенсувати кривизну стін.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Jasmin Plus KTJ 011D
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Drzwi prysznicowe Deante Jasmin 90x200 chrom transparentne KTJ011D | 799 zł |
Drzwi prysznicowe uchylne Deante Jasmin plus chrom 2000 x 900 mm KTJ 011D | 999 zł |
Drzwi Prysznicowe Wnękowe 90 Cm - Uchylne Deante | 827 zł |
Deante Jasmin Plus Drzwi prysznicowe uchylne 200x90 cm chrom KTJ011D - odb | 849 zł |
Модификації Deante Jasmin Plus KTJ 011D
Ціни на Deante Jasmin Plus KTJ 011D |
---|---|---|---|---|
Deante Jasmin Plus KTJ 012D | від 799 zł | 6 пропозицій | ||
Deante Jasmin Plus KTJ 011D | від 799 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →