Piekarnik De Dietrich DOR 7586 A
De Dietrich DOR 7586 A |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Dietrich 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Dietrich.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Dietrich DOR 7586 A
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik z pyrolizą i parą De Dietrich DOR7586A | linia ABSOLUTE BLACK 4 | 9 799 zł |
Piekarnik parowy DE DIETRICH DOR7586A - Gwarancja 4 lata! (22) 877 77 77 R | 9 799 zł |
Piekarnik multifunkcyjny z parą i pyrolizą De Dietrich DOR7586A Absolute B | 9 799 zł |
Piekarnik parowy DE DIETRICH DOR7586A - Gwarancja 4 lata! (22) 877 77 77 R | 9 799 zł |
Piekarnik multifunkcyjny De Dietrich DOR7586A | 9 397 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →