Pendrive DataLocker Sentry One 64 GB (SONE064)
DataLocker Sentry One 64Gb |
|
Ochrona przed wodą IEC 60529 IPX8. 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES 256-bitowe XTS. Certyfikat FIPS 140-2 na poziomie 3. Automatyczna blokada w przypadku bezczynności. Resetuj po 10 kolejnych błędnych wpisach hasła.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DataLocker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DataLocker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje DataLocker Sentry One
Ceny na DataLocker Sentry One |
---|---|---|---|---|
DataLocker Sentry One 8 GB | od 580 zł | 1 oferta | ||
DataLocker Sentry One 32 GB | od 1 110 zł | 1 oferta | ||
DataLocker Sentry One 64 GB | od 1 495 zł | 1 oferta | ||
DataLocker Sentry One 128 GB | od 2 198 zł | 1 oferta |
Polecamy