Przepływowy podgrzewacz wody DAFI 5.5 kW 252371
DAFI 5.5 kW 252371 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAFI 5.5 kW 252371
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przepływowy podgrzewacz wody DAFI 5.5 kW z przyłączem (230V) | 176 zł |
Elektryczny ogrzewacz wody Dafi 5,5k W podumywalkowy | 199 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody DAFI 5.5 kW z przyłączem (230V) O.OG.1.0.0.0. | 176 zł |
Ogrzewacz wody 5,5 kW przyłączem DAFI | 202 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje DAFI 5.5 kW 252371
Ceny na DAFI 5.5 kW 252371 |
---|---|---|---|---|
DAFI 3.7 kW 497266 | od 180 zł | 11 oferty | ||
DAFI 4.5 kW 252364 | od 170 zł | 10 oferty | ||
DAFI 5.5 kW 252371 | od 170 zł | 15 oferty | ||
DAFI 7.5 kW 537666 | od 175 zł | 9 oferty | ||
DAFI 9 kW 82138761 | od 170 zł | 4 oferty | ||
DAFI 11 kW 548871 | od 174 zł | 8 oferty |
Polecamy