Przepływowy podgrzewacz wody DAFI 11 kW 548871
DAFI 11 kW 548871 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAFI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAFI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAFI 11 kW 548871
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przepływowy ogrzewacz wody Dafi z przyłączem 11kW | 180 zł |
Ogrzewacz wody DAFI 11 kW z przyłączem (400 V) | 196 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody 11 kW +PRZYŁĄCZE DAFI | 209 zł |
Przepływowy podgrzewacz Dafi wody 11 KW 400V podumywalkowy z przyłączem | 225 zł |
Ogrzewacz wody Dafi 11 kW z przyłączem 400 V | 399 zł |
Modyfikacje DAFI 11 kW 548871
Ceny na DAFI 11 kW 548871 |
---|---|---|---|---|
DAFI 3.7 kW 497266 | od 180 zł | 8 oferty | ||
DAFI 4.5 kW 252364 | od 170 zł | 10 oferty | ||
DAFI 5.5 kW 252371 | od 170 zł | 12 oferty | ||
DAFI 7.5 kW 537666 | od 180 zł | 5 oferty | ||
DAFI 9 kW 82138761 | od 170 zł | 4 oferty | ||
DAFI 11 kW 548871 | od 180 zł | 5 oferty |
Polecamy