Przepływowy podgrzewacz wody DAFI 4.5 kW 252364
DAFI 4.5 kW 252364 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAFI 4.5 kW 252364
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elektryczny ogrzewacz wody Dafi 4,5 kW podumywalkowy | 198 zł |
Przepływowy ogrzewacz wody Dafi z przyłączem 4,5kW | 180 zł |
Ogrzewacz wody przepływowy Dafi IPX4 4,5kW Dafi IPX4 4,5kw | 210 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody 4.5 kW DAFI | 199 zł |
Przepływowy podgrzewacz Dafi wody 4,5 kW 230V podumywalkowy z przyłączem | 220 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje DAFI 4.5 kW 252364
Ceny na DAFI 4.5 kW 252364 |
---|---|---|---|---|
DAFI 3.7 kW 497266 | od 180 zł | 8 oferty | ||
DAFI 4.5 kW 252364 | od 170 zł | 10 oferty | ||
DAFI 5.5 kW 252371 | od 170 zł | 12 oferty | ||
DAFI 7.5 kW 537666 | od 180 zł | 6 oferty | ||
DAFI 9 kW 82138761 | od 170 zł | 4 oferty | ||
DAFI 11 kW 548871 | od 180 zł | 5 oferty |
Polecamy