SSD Crucial X9 CT4000X9SSD9 4 TB
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Crucial CT4000X9SSD9 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial X9 CT4000X9SSD9 4 TB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial X9 Portable SSD 4TB CT4000X9SSD9 | 1 403 zł |
Crucial Dysk SSD X9 4TB USB-C 3.2 Gen2 DGCRCZGT40X9001 | 1 170 zł |
Crucial X9 SSD 4TB HD-SSDZ-CUL-019 | 1 149 zł |
Dysk CRUCIAL X9 4TB SSD | 1 149 zł |
Dysk CRUCIAL X9 4TB SSD | 1 149 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial X9 CT4000X9SSD9
Ceny na Crucial X9 CT4000X9SSD9 |
---|---|---|---|---|
Crucial X9 CT1000X9SSD9 1 TB | od 385 zł | 13 oferty | ||
Crucial X9 CT2000X9SSD9 2 TB | od 639 zł | 9 oferty | ||
Crucial X9 CT4000X9SSD9 4 TB | od 1 149 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →