Opona zimowa Continental WinterContact TS870P 235/55 R18 104V
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental WinterContact TS870P 235/55 R18 104V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental WinterContact TS870P 235/55 R18 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 870 P ( 235/55 R18 104V XL EVc ) | 1 052 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 235/55 R18 104V XL EVc ) 03556850000 | 1 031 zł |
Continental WinterContact TS 870 P (235/55 R18 104V) 03556850000 | 1 051 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental WinterContact TS870P 235/55 R18 104V
Ceny na Continental WinterContact TS870P 235/55 R18 104V |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 235/55 R18 100H | od 883 zł | 5 oferty | ||
Continental WinterContact TS870P 235/55 R18 100H Seal | od 1 040 zł | 3 oferty | ||
Continental WinterContact TS870P 235/55 R18 104V | od 1 031 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →