Opona zimowa Pirelli Scorpion Winter 235/55 R18 104H
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R18 104H 235/55 R18 104 H 235/55 R18 104 H Seal |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Winter 235/55 R18 104H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Winter (235/55 R18 104H) 2273200 | 924 zł |
Pirelli Scorpion Winter ( 235/55 R18 104H XL ) 2273200 | 995 zł |
Pirelli Scorpion Winter ( 235/55 R18 104H XL ) | 1 005 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Winter 235/55 R18 104H
Ceny na Pirelli Scorpion Winter 235/55 R18 104H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R18 104H | od 924 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R18 104H Seal | od 735 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →