Opona zimowa Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V 235/50 R18 101 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 870 P ( 235/50 R18 101V XL EVc ) 03557600000 | 1 001 zł |
Continental WinterContact TS 870 P (235/50 R18 101V) 03557600000 | 988 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 235/50 R18 101V XL EVc ) | 1 049 zł |
Opony zimowe 235/50R18 101V WinterContact TS 870 P Continental 2023 | 1 054 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V
Ceny na Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V | od 988 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →