Opona zimowa Kleber Krisalp HP3 235/50 R18 101V
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Krisalp HP3 235/50 R18 101V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Krisalp HP3 235/50 R18 101V
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Krisalp HP 3 ( 235/50 R18 101V XL, SUV ) 101364 | 874 zł |
Kleber Krisalp HP 3 (235/50 R18 101V) 101364 | 800 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 235/50 R18 101V XL ) | 824 zł |
Kleber Krisalp HP 3 (235/50 R18 101V) 398315 | 740 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 235/50 R18 101V XL ) 398315 | 815 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 235/50 R18 101V XL, SUV ) | 884 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →