Зимова шина Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V 235/50 R18 101 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental WinterContact TS 870 P (235/50 R18 101V) 03557600000 | 988 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 235/50 R18 101V XL EVc ) 03557600000 | 997 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 235/50 R18 101V XL EVc ) | 1 008 zł |
Opony zimowe 235/50R18 101V WinterContact TS 870 P Continental 2023 | 980 zł |
Opony zimowe 235/50R18 101V WinterContact TS 870 P Continental | 918 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V
Ціни на Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V | від 918 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →