Opona zimowa Continental WinterContact TS870P 225/55 R18 102V
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental WinterContact TS870P 225/55 R18 102V 225/55 R18 102 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental WinterContact TS870P 225/55 R18 102V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 870 P ( 225/55 R18 102V XL EVc ) 03556760000 | 924 zł |
Continental WinterContact TS 870 P (225/55 R18 102V) 03556760000 | 920 zł |
Opona Continental 225/55R18 WinterContact TS 870 P 102V XL - opony zimowe | 856 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 225/55 R18 102V XL EVc ) | 934 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental WinterContact TS870P 225/55 R18 102V
Ceny na Continental WinterContact TS870P 225/55 R18 102V |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 225/55 R18 102V | od 856 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →