Opona zimowa Continental WinterContact TS870 215/60 R16 99H
Wideo 4Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Continental WinterContact TS870 215/60 R16 99H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental WinterContact TS870 215/60 R16 99H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 870 (215/60 R16 99H) 03200190000 | 672 zł |
Continental WinterContact TS 870 ( 215/60 R16 99H XL EVc ) 03200190000 | 675 zł |
Continental WinterContact TS 870 ( 215/60 R16 99H XL EVc ) | 683 zł |
Opony zimowe 215/60R16 99H WinterContact TS 870 Continental 2023 | 644 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental WinterContact TS870 215/60 R16 99H
Ceny na Continental WinterContact TS870 215/60 R16 99H |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870 215/60 R16 95H | od 654 zł | 5 oferty | ||
Continental WinterContact TS870 215/60 R16 95H Seal | od 726 zł | 3 oferty | ||
Continental WinterContact TS870 215/60 R16 99H | od 644 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →