Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H 215/60 R16 99 H 215/60 R16 99 H RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 215/60 R16 99H XL EVc ) 15311 | 603 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (215/60 R16 99H) 15311 | 602 zł |
Opona Bridgestone 215/60R16 LM005 99H XL - opony zimowe 15311 | 523 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 215/60 R16 99H XL EVc ) | 610 zł |
Opony zimowe 215/60R16 99H Blizzak LM005 Bridgestone | 499 zł |
Opony zimowe 215/60R16 99H Blizzak LM005 Bridgestone 2023 | 537 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H
Ceny na Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H | od 499 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H Run Flat | od 688 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →