Зимова шина Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 99H
Відео 5Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 99H 215/60 R16 95 H 215/60 R16 99 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 99H
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dunlop Winter Sport 5 ( 215/60 R16 99H XL ) 574639 | 522 zł |
Dunlop Winter Sport 5 (215/60 R16 99H) 532352 | 749 zł |
Dunlop Winter Sport 5 ( 215/60 R16 99H XL ) | 519 zł |
Opona Dunlop 215/60R16 WINTER SPORT 5 99H - opony zimowe 574639 | 489 zł |
Dunlop Winter Sport 5 (215/60 R16 99H) 574639 | 519 zł |
Dunlop Winter Sport 5 ( 215/60 R16 99H XL ) 532352 | 770 zł |
Dunlop Winter Sport 5 ( 215/60 R16 99H XL ) | 769 zł |
Відеоогляди
Модификації Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 99H
Ціни на Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 99H |
---|---|---|---|---|
Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 95H | від 479 zł | 7 пропозицій | ||
Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 99H | від 489 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →