Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H
Відео 16Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H 215/60 R16 99 H 215/60 R16 99 H RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 215/60 R16 99H XL EVc ) 15311 | 603 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (215/60 R16 99H) 15311 | 602 zł |
Opona Bridgestone 215/60R16 LM005 99H XL - opony zimowe 15311 | 523 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 215/60 R16 99H XL EVc ) | 610 zł |
Opony zimowe 215/60R16 99H Blizzak LM005 Bridgestone | 499 zł |
Opony zimowe 215/60R16 99H Blizzak LM005 Bridgestone 2023 | 537 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H
Ціни на Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H | від 499 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Blizzak LM005 215/60 R16 99H Run Flat | від 688 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →