Opona letnia Continental UltraContact 235/60 R18 103V
Wideo 11Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Continental UltraContact 235/60 R18 103V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental UltraContact 235/60 R18 103V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental UltraContact (235/60 R18 103V) 03124070000 | 658 zł |
Opona Continental 235/60R18 UltraContact 103V FR - opony letnie 312407 | 589 zł |
Continental UltraContact ( 235/60 R18 103V EVc ) 03124070000 | 687 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →