Opona letnia Continental UltraContact 205/55 R16 94W
Wideo 11Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Continental UltraContact 205/55 R16 94W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental UltraContact 205/55 R16 94W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental UltraContact (205/55 R16 94W) 03131100000 | 577 zł |
Continental UltraContact ( 205/55 R16 94W XL EVc ) | 589 zł |
Continental UltraContact ( 205/55 R16 94W XL EVc ) 03131100000 | 579 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental UltraContact 205/55 R16 94W
Ceny na Continental UltraContact 205/55 R16 94W |
---|---|---|---|---|
Continental UltraContact 205/55 R16 91H | od 401 zł | 5 oferty | ||
Continental UltraContact 205/55 R16 91V | od 376 zł | 6 oferty | ||
Continental UltraContact 205/55 R16 91W | od 425 zł | 5 oferty | ||
Continental UltraContact 205/55 R16 94V | od 455 zł | 5 oferty | ||
Continental UltraContact 205/55 R16 94W | od 577 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →