Opona rowerowa Continental Ultra Sport III 700x25C Folding
Continental Ultra Sport III 700x25C Folding |
|
Technologia - Wydajność. Mieszanka - PureGrip.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Ultra Sport III 700x25C Folding
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental Ultra Sport III Unisex Opony Rowerowe Dla Dorosłych Czarny 700 | 110 zł |
Opona rowerowa CONTINENTAL Ultra Sport III 700 x 25c CO0150457 | 110 zł |
Opona Continental Ultra Sport III | 94 zł |
Continental Ultra Sport III 700x25c Black Folding Bead Tire 0150457 | 83 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental Ultra Sport III 700x25C Folding
Ceny na Continental Ultra Sport III 700x25C Folding |
---|---|---|---|---|
Continental Ultra Sport III 700x23C Folding | od 70 zł | 2 oferty | ||
Continental Ultra Sport III 700x25C Folding | od 83 zł | 14 oferty | ||
Continental Ultra Sport III 700x28C Folding | od 78 zł | 7 oferty | ||
Continental Ultra Sport III 700x32C | od 89 zł | 3 oferty |
Polecamy