Opona letnia Continental SportContact 7 265/30 R22 97Y
Wideo 18Zdjęcia 25 |
Wybierz rozmiar opony
Continental SportContact 7 265/30 R22 97Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental SportContact 7 265/30 R22 97Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Continental 265/30 ZR22 SportContact 7 (97Y) XL FR - opony letnie 31 | 1 435 zł |
Continental SportContact 7 ( 265/30 ZR22 (97Y) XL EVc ) 03114080000 | 1 541 zł |
Continental SportContact 7 (265/30 R22 97Y) 03114080000 | 1 521 zł |
Continental SportContact 7 ( 265/30 ZR22 (97Y) XL EVc ) | 1 553 zł |
Opony letnie 265/30R22 97Y SportContact 7 Continental 2022 | 1 298 zł |
Wideo recenzje
Polecamy