Opona letnia Continental SportContact 6 265/45 R20 108Y Maserati
Wideo 11Zdjęcia 13 |
Wybierz rozmiar opony
Continental SportContact 6 265/45 R20 108Y Maserati 265/45 R20 108 Y 265/45 R20 108 Y Maserati |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental SportContact 6 265/45 R20 108Y Maserati
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental SportContact 6 (265/45 R20 108Y) 03114970000 | 1 184 zł |
Opona Continental 265/45 ZR20 SportContact 6 108Y XL MGT - opony letnie 31 | 1 209 zł |
Continental SportContact 6 ( 265/45 ZR20 108Y XL EVc, MGT ) 03114970000 | 1 259 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental SportContact 6 265/45 R20 108Y Maserati
Ceny na Continental SportContact 6 265/45 R20 108Y Maserati |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 6 265/45 R20 108Y | od 1 216 zł | 7 oferty | ||
Continental SportContact 6 265/45 R20 108Y Maserati | od 1 184 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →